Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İzmir Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu olarak pek çok alanda faaliyet gösteren ticaret şirketleri ve farklı faaliyet alanlarına sahip dernek, vakıf ve kurumsal müvekkillerimize ve bireysel müvekkillerimize izmir ve çevresinde hukuki danışmanlık, avukatlık ve dava hizmetleri sunmaktayız.

Norm Hukuk İzmir Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu  her türlü hukuki uyuşmazlıkta ve avukatlık faaliyetinde müvekkillerine etkin, hızlı ve çözümsel destek sağlayan İzmir avukatlık bürosudur.

Kurulduğu günden bu güne üstlenilen tüm hukuki iş ve işlemler hızlı ve etkin bir şekildeİzmir Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosunda çözüme kavuşturulmuştur.

Temel prensibi hızlı ve etkin çözümler üretmektir. Bu kapsamda çalışmaktan yorulmayan kadrosuyla müvekkillerine en hızlı ve etkin hizmeti vermektedir.

Vergi Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Bilişim Hukuku, Sosyal Medya Hukuku, Tüketici Hukuku, Borçlar Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, İdare Hukuku, Şirketler Hukuku, Miras Hukuku, Tazminat Hukuku, Tıp ve Sağlık Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İcra Hukuku, Sigorta Hukuku, Yabancılar Hukuku alanında hizmet vermektedir.